




2 430 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 10,5 кг |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Клас захисту | I |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність | 350 Вт |
| Підручники | 2 шт |
| Розмір кола: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 200: 16/16/32 мм |
| Розмір шпинделя | M12 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 67 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |