





4 199 ₴
3 899 ₴
Синхронний старт
Для більшої зручності сумісної роботи з електроінструментами, на пилососі встановлена розетка 220 Вольт, за допомогою якої можна живити інструмент. Також наявність синхронного старту дозволяє автоматично вмикати пилосос при вмиканні додаткового електроінструмента потужністю не більше 2000 Вт.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Робоче розрідження | 17 кПа |
| Об'єм резервуару | 20 л |
| Напруга живлення | 230 В |
| Довжина шлангу | 3 м |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Довжина мережевого дроту | 4 м |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 410 |
| Особливості | розетка, синхростарт |
Комплектація
Пилосос
Фільтр-мішок паперовий
Фільтр-спонж
Фільтр HEPO
Щілинна насадка
| Основні | |
|---|---|
| Тип пилососа | пилосос будівельний |