





83 928 ₴
Бурильна установка GTM BMK-406/3AC/45 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 400 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Сфера застосування: Використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій і т. д.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 500 об/хв,790 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | похила стійка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Макс. діаметр свердла | 250 мм |
| Потужність | 4800 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Да |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Да |