









4 230 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 2 шт. |
| Вес | 1511 + 633 г |
| Диск | 1 шт |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Кожух | 1 шт |
| Напруга зарядного пристрою | 220-240 В |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Плавный пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Уровень звукового давления | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Степень защиты | IPX0 |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200 / 7500 об/хв |