









19 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1800 Вт |
| Клас захисту | I |
| Швидкість подавання | 6 м/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 99,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 110.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 254 мм |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Функції | Рейсмус|Строгальний верстат |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ключ | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 28.5 / 25.5 кг |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Висота стругання | 6 - 120 мм |
| Кут паркану | 90 ° ~ 135 ° |
| Кількість лез | 2 шт |
| Розмір огорожі | 512х80 мм |
| Робочий стіл | 913х257 мм |