









10 770 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| 2-х сторонній розсувний стіл | 637х238 мм |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 24 Кг |
| Высота | 910 мм |
| Защитный кожух | 1 шт. |
| Класс защиты | I |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Кутовий упор | 1 шт |
| Максимальна глибина різу при 45° | 64 мм |
| Максимальна глибина різу при 90 | 75 мм |
| Напряжение | 220 - 240 В В |
| Параллельный упор | 1 шт |
| Мощность | 1800 Вт |
| Розмір диска | 254х25.4х3 мм 40 зуб |
| Размер стола | 637х427 мм |
| Уровень звукового давления | LpA = 85 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Степень защиты | IPX0 |
| Стіл розсувний задній | 427х290 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
| Толкатель | 1 шт |