









31 950 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| 3-х кулачковий патрон | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 40 Кг |
| Расстояние между центрами | 350 мм |
| Гайковий ключ | 1 шт |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Діаметр наскрізного отвору шпинделя | 20 мм |
| Діаметр обточування над поперечним супортом | 110 мм |
| Діаметр обточування над станиною | 180 мм |
| Діаметр патрона | 100 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 20 мм |
| Екран захисний з кріпленням | 2 шт |
| Запобіжник, 8А | 1 шт |
| Класс защиты | II |
| Ключ від 3-х кулачкового патрона | 1 шт |
| Комплект гумових ніжок | 1 шт |
| Комплект зворотних кулачків | 1 шт |
| Комплект змінних шестерень | 1 шт |
| Комплект пластикових ручок із кріпильними болтами | 1 шт |
| Комплект шестигранних ключів | 1 шт |
| Конус Морзе №2 | 1 шт |
| Масленка | 1 шт |
| Межі кроку метричних резьб | 0,5 - 2,5 мм |
| Напряжение | 220 B В |
| Мощность | 550 Вт |
| Точність шпинделя | 0,01 мм |
| Хід поворотного супорта | 35 мм |
| Хід поперечного супорта | 65 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 100 - 2500 об/хв |