









19 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт. |
| Высота скашивания | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Запуск двигуна | ручний та електричний |
| Зарядное устройство | Є |
| Кришка для бокового викиду | 1 шт |
| Максимальне значення вібрацій | 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Нож | 2 шт. |
| Объем двигателя | 173 см³ |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Мощность | 3.3 кВт |
| Уровень звукового давления | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Самохідність | Є |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Швидкість ходу | Постійна |
| Ширина скошування області | 501 мм |