








12 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Высота скашивания | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 96 дБ(А) |
| Запуск двигуна | ручний |
| Кришка для бокового викиду | 1 шт |
| Максимальне значення вібрацій | 5.856 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Нож | 2 шт. |
| Объем двигателя | 146 см³ |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Мощность | 2,6 кВт |
| Уровень звукового давления | 83.1 дБ(А); К = 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.05 дБ(А); К = 0.47 дБ(А) |
| Самохідність | Є |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Швидкість ходу | Постійна |
| Ширина скошування області | 457 мм |