









4 800 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Емкость топливного бака | 1.2 л |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Длина штанги | 150 см |
| Защитный кожух | 1 шт. |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/хв об/мин |
| Максимальний діаметр ріжучого ножа | 254 мм |
| Мощность | 4200 Вт |
| Ремінь-рюкзак | Нового типу 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Уровень звукового давления | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигателя | Двотактний |
| Тип запуска | Ручний та електронний |
| Тип штанги | Нероз'ємна |