








8 610 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак для стружки | Є |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Защита от перегрузки | Да |
| Кабель | 0,3 м |
| Класс защиты | II |
| Колеса | 2 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Максимальный диаметр | 40 мм |
| Вместимость бака | 50 л |
| Напряжение | 220 В В |
| Обертається і відкривається корпус | Да |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Мощность | 2500 Вт |
| Уровень звукового давления | LpA = 95,7 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 111 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Степень защиты | IPX4 |
| Функціональна безпека | Да |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4050 об/хв |