







12 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція | F |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,6 Кг |
| Витрата повітря | 100 л/хв |
| Габаритні розміри | 370х120х225 |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Діапазон струму (PLASMA) | 15-50 A |
| Діапазон струму, (TIG) | 30-300 A |
| Діапазон струму, (ММА) | 30-300А |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| ККД | 85% |
| Кабельний роз'єм | Dx25 |
| Клас безпеки | IP21S |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Маска | 1 шт |
| Напруга | 220 ± 10% В В |
| Напруга холостого ходу | 86/86/305 В |
| Плазмовий пальник | 1 шт |
| Плазморіз, аргоннік і дугове зварювання | Є |
| Потужність | 5,5/5,6/3,6 кВт |
| Редуктор з фільтром повітряним | 1 шт |
| Спосіб збудження дуги (PLASMA/TIG) | Контактний (LIFT) |
| Тиск повітря | 4-5 барів |
| Товщина різу чорних металів: чистовий/чорновий | 10 /15 мм |
| Функції | PLASMA/MMA/TIG |
| Цикл роботи | 60% |
| Щітка - молоток | 1 шт |