








12 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр розпилювача | 0.017 дюйма/0,43 мм |
| Йоржик для чищення | 1 шт |
| Клас безпеки | IР 20 |
| Клас захисту | II |
| Ключі з міцного металу | 1: 17-19, 2: 24-27 |
| Максимальна в'язкість | 100 Din-s |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальний тиск в шлангу | 248 бар |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність | 700 Вт |
| Продуктивність | 1000 мл/хв |
| Роз'єм випуску фарби G1 | 1/4ʹ-19ʺ |
| Рівень вібрації м / с2 | 3 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Температура фарбі | 5-40 °C |
| Тип розпилювача | 517 |
| Частота тока | 50 - 60 Гц |
| Шестигранник | Є |
| Шланг високого тиска | 7,5 м |