








4 890 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 17 Кг |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 3-16 мм |
| Класс защиты | II |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Количество скоростей | 5 |
| Лещата | 1 шт |
| Максимальна відстань від шпинделя до столу | 245 мм |
| Максимальна відстань до основи | 300 мм |
| Напряжение | 220 В В |
| Мощность | 375 Вт |
| Размер опоры | 290х190 мм |
| Размер стола | 160х160 мм |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LwA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 620-2620 об/хв |