









3 840 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Місткість паливного бака | 1.2 л |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Довжина штанги | 150 см |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт. |
| Максимальна кількість оборотів | 9000 об/хв об/хв |
| Потужність | 4200 Вт |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Рівень звукового тиску | LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Ширина скошування області | 415 мм |