









7 920 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 4 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт. |
| Вес | 5,6 Кг |
| Двигатель | Безщітковий |
| Длина шины | 350 мм |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Класс защиты | IP20 |
| Ланцюг | 35 |
| Масляний бак | 120 мл |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Номинальное напряжение | 40 В |
| Плавный пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.37 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95.5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Упаковка | Картонная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Шина | 35 |