








1 365 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,4 Кг |
| Додаткова рукоять | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напруга | 220 В В |
| Плавний пуск | Є |
| Потужність | 750 Вт |
| Регулювання оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,677 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4000-11000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |