




15 750 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 30,5/27,5 кг |
| Висота стругання | 6-160 мм |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Гумові ніжки | 4 шт |
| Класс защиты | II |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 330 мм |
| Напряжение | 220 В В |
| Нож | 2 шт (Встановлені) |
| Мощность | 2000 Вт |
| Пристрій для регулювання ножів | Є |
| Рожковий ключ | 1 шт (8 мм та 10 мм) |
| Размер стола | 330х290 мм |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 92.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106.0 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Упаковка | Картонная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Скорость подачи | 6 м/хв |
| Шестигранный ключ | 1 шт (4 мм) |