




4 260 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 5,4 кг |
| Діаметр оброблюваного диска | 90-400 мм |
| Діаметр шліфувального каменю | 100/20/1.2 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Коло | 1 коло з алмазним напиленням, 1 керамічний |
| Напряжение | 220 В В |
| Мощность | 110 Вт |
| Уровень звукового давления | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 82 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |