





2 940 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 4 Кг |
| Глибина фрезерування | 0-50 мм |
| Діаметр цанги | 6/8 мм |
| Класс защиты | II |
| Набор фрез | 12 шт. |
| Направляюча | 2 шт. |
| Напряжение | 220 В В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Мощность | 1200 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | Права ручка – 2,45 м/с2, Ліва – 3,918 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 87.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 16000-30000 об/хв |