





990 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,9 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 18/-/10 мм |
| Клас захисту | II |
| Напруга | 220 В В |
| Наявність удару | Немає |
| Потужність | 450 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3300 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |