









4 650 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Высота скашивания | 3 рівня: 25/42/60 мм |
| Максимальна ширина косіння | 360 мм |
| Напряжение | 220 В В |
| Нож | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Мощность | 1500 Вт |
| Регулювання висоти рукоятки | Є |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
| Розмір переднього колеса | 127 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,71 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 82,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,9 дБ (А), К = ± 2,08 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |