
1 273 ₴
GTM B18V/2Аh — легкий та зручний акумулятор, розроблений для живлення всієї лінійки акумуляторного інструменту GTM 18 В. Використання літій-іонних елементів живлення забезпечує стабільну подачу енергії, низький саморозряд та відсутність ефекту пам’яті, що дозволяє заряджати батарею в будь-який момент без шкоди для ресурсу.
Основні переваги акумулятора GTM B18V/2Аh:
> Відсутній ефект пам'яті
> Високий опір ударним навантаженням
> Мінімальний рівень саморозряду
> Сумісність:
Акумуляторний шурупокрут GTM DS18/40P
Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/75BL
Комплектація:
> Акумулятор Li-Ion GTM B18V/2Аh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Немає |
| Вес | 0.4 кг |
| Габарити | 120x90x60 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |