


4 651 ₴
GTM MX-100/1600EM - потужний дриль-міксер для професійного застосування. Оснащений двигуном на 1600 Вт з пилозахистом, працює від мережі 220 В. Має двошвидкісний металевий редуктор і плавне регулювання швидкості до 700 об/хв - оптимально для якісного перемішування будівельних сумішей. Комплектується вінчиком, подовжувачем та інструментами для обслуговування, упакований у картонну коробку.
Основні переваги GTM MX-100/1600EM:
> II клас безпеки машини по ДСТУ IEC 60745-1;
> Плавний запуск;
> Плавне регулювання обертів;
> Підтримка обертів під навантаженням;
> Захист від перевантаження.
Комплектація:
> Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM
> Вінчик 140 мм
> Подовжувач
> Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Діаметр патрона | M14 |
| Класс | Профессиональный |
| Количество оборотов | 700 об/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Максимальний об'єм перемішування | 100 л |
| Мощность | 1600 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-міксер |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | шпиндель |
| Ударный режим | немає |