



4 943 ₴
GTM CS18/250BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 25 см і фірмовим ланцюгом.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги GTM CS18/250BL:
> Професійна серія інструменту GTM
> Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
> Безщітковий двигун із системою плавного запуску
> 25.4 см / 10" - довжина шини в комплекті
> 3/8" - крок комплектного ланцюга
> 10 м/с - максимальна швидкість ланцюга
> Електронне гальмо двигуна
> Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
> Захист від перегріву
> Захист від падіння і перевищення напруги
> Вага пилки без акумулятора всього 2.4 кг
Стандартна комплектація:
> Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/250BL
> Шина
> Ланцюг
> Інструкція
> Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Немає |
| Вес | 2.4 кг |
| Класс | Профессиональный |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество звеньев | 40 |
| Комплектация | Картонна упаковка,ланцюг,шина |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.09 л |
| Питание | від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 25 см / 10 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 10 м/с |