



5 427 ₴
GTM CS18/127BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 12.7 см і фірмовим ланцюгом.
Основні переваги GTM CS18/127BL:
> Професійна серія інструменту GTM
> Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
> Безщітковий двигун із системою плавного запуску
> 12.7 см / 5" - довжина шини в комплекті
> 0.3" - крок комплектного ланцюга
> 10,5 м/с - максимальна швидкість ланцюга
> Регульовані робочі оберти: 5400 об/хв і 7000 об/хв
> Електронне гальмо двигуна
> Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
> Захист від перегріву
> Захист від падіння і перевищення напруги
> Вага пилки без акумулятора всього 1.2 кг
Стандартна комплектація:
> Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL
> Шина
> Ланцюг
> Акумулятор Li-Ion GTM B18V/4Аh 18 В 4 А*ч
> Зарядний пристрій GTM Ch18V/4А
> Інструкція
> Кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Немає |
| Вес | 1.2 кг |
| Класс | Профессиональный |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество звеньев | 29 |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт,Зарядний пристрій,Кейс,ланцюг,шина |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.04 л |
| Питание | від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 12.7 см / 5 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.0 мм |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Шаг цепи | 0.3 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 10.5 м/с |