


1 627 ₴
GTM FLC18/50 - професійний ліхтарик призначений для стаціонарного використання. Дана модель має широкий спектр застосування: будівництво, автосервіс, монтажні роботи. Ліхтарик здатний працювати від акумуляторів GTM 18 V.
Основні переваги GTM FLC18/50:
> Яскраві світлодіоди з потужністю 50 Вт
> 3500 Лм - максимальна яскравість
> 2 режими роботи: 50% і 100% яскравість
> Працює від стандартних АКБ GTM 18V
> Регулювання кута нахилу
> Зручна рукоятка
Комплектація:
> Ліхтар GTM FLC18/50
> Інструкція з експлуатації
> Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Габарити | 230x180x150 мм |
| Количество ламп | 100 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість режимів | 2 |
| Материал | Пластик,Сталь |
| Мощность | 50 Вт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Питание | від акумулятора |
| Световой поток | 3500 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Будівельний |
| Тип лампы | LED |