


2 999 ₴
GTM SG18/700BL – легкий і компактний фарбопульт, який призначається для постійного професійного використання на будівництві або промисловості, але також підходить і для домашнього фарбування під час ремонту. Живиться від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 700 мл/хв. Фарбопульт призначений для розпилення емалевих і водоемульсійних фарб, ґрунтовок, прозорих лаків, морилок, засобів захисту деревини, змащувальних матеріалів, дезінфекційних засобів на основі розчинників та води та інших лакофарбових матеріалів (ЛФМ) з в'язкістю не більше 70 DIN.
Основні переваги GTM SG18/700BL:
> Інструмент професійного класу
> Живлення від стандартних акумуляторів GTM 18 В
> Вбудований потужний безщітковий двигун
> 0.8 л - об'єм резервуара для фарби
> 700 мл/хв - максимальна витрата фарби
> 70 DIN-s - максимальна в'язкість фарби
> Змінні сопла 1.5 мм і 2.5 мм
> Регулювання області фарбування
> Прогумована рукоятка
Комплектація:
> Фарбопульт акумуляторний GTM SG18/700BL
> Додаткове сопло
> Голка для прочищення сопла
> Віскозиметр
> Інструкція
> Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Виносний компресор | Немає |
| Витрата фарби | 0.7 л/хв |
| Габарити | 280x112x250 мм |
| Диаметр сопла | 1.5 мм,2.5 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | аксесуари,Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал баку | пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об`єм резервуару | 800 мл |
| Особенности | прогумована рукоятка |
| Питание | від акумулятора |
| Система розпилення | HVLP |
| Стан товару | Новий |
| Технологія розпилення | пневматичне |
| Тип | Краскопульт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип бачка під фарбу | нижній |