


4 771 ₴
GTM CS16/2000ТН — потужна та зручна у використанні електропила побутового класу, ідеально підходить для обрізання гілок, заготівлі дров, а також виконання столярних і теслярських робіт навколо будинку. Завдяки електродвигуну потужністю 2000 Вт, пила демонструє стабільну продуктивність і не створює вихлопів, що дозволяє використовувати її навіть у закритих приміщеннях.
Модель комплектується 40-сантиметровою шиною та фірмовим ланцюгом із кроком 3/8 дюйма, який забезпечує швидкість руху до 13,5 м/с для впевненого та рівного різу.
Основні переваги GTM CS16/2000ТН:
> Система плавного пуску
> Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
> Безключовий натяг ланцюга
> Безключова заміна шини
Комплектація:
> Електропила GTM CS16/2000ТН - 1 шт
> Шина 40 см/16 дюймів - 1 шт
> Ланцюг - 1 шт
> Чохол на шину - 1 шт
> Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Да |
| Вес | 4.7 кг |
| Класс | Побутовий |
| Количество звеньев | 57 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мощность двигателя | 2.0 кВт |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Особенности | швидкий доступ до щіток |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Тормоз цепи | механічне |
| Уровень шума | 106 дБ |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 13.5 м/с |