



3 625 ₴
GTM IS12/120BL - компактний гвинтокрут побутового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений шестигранний патрон з фіксатором для роботи з бітами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу.
Основні переваги GTM IS12/120BL:
> Потужний безщітковий двигун
> 120 Н*м - максимальний крутний момент
> Шестигранний патрон із фіксатором для надійного утримання біт під час роботи
> Плавне регулювання швидкості залежно від сили натискання на курок
> 3000 об/хв - максимальні оберти
> Реверс
> LED-підсвітка
Комплектація:
> Гвинтокрут GTM IS12/120BL
> Акумулятор Li-Ion 12 В 2 А*год - 2 шт
> Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
> Інструкція з експлуатації
> Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вес | 2.05 кг |
| Габарити | 280x240x90 мм |
| Класс | Побутовий |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Количество скоростей | 1 |
| Комплектация | акумулятор 2 шт,Зарядний пристрій,Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість режимів | 1 |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M10 |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Наявність реверсу | Да |
| Обертаючий момент | 120 Нм |
| Питание | від акумулятора |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гвинтокрут |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | Під биту |
| Ударный режим | Да |