



4 651 ₴
GTM IW550/950 — мережевий ударний гайкокрут, призначений для виконання монтажно-демонтажних робіт середньої складності. Працює з торцевими головками на 1/2" діаметром до 32 мм. При споживаній потужності 950 Вт забезпечує максимальний крутний момент до 550 Н*м.
Основні переваги електрогайкокрута GTM IW550/950:
> Перемикання напрямку обертання одним рухом
> Металевий редуктор у металевому корпусі
> 32 мм - максимальний розмір торцевої головки
> Прогумоване руків'я для кращого захоплення під час роботи
> Прогумований корпус
Комплектація:
> Ударний гайкокрут GTM IW550/950
> Торцеві головки 17,19, 21, 22 мм - по 1 шт
> Інструкція з експлуатації
> Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Вес | 3.6 кг |
| Габарити | 380х130х320 мм |
| Класс | Побутовий |
| Количество оборотов | 2300 об/хв |
| Количество скоростей | 1 |
| Количество ударов | 3400 уд/хв |
| Контроль обертів | немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мощность | 950 Вт |
| Наявність реверсу | Да |
| Обертаючий момент | 550 Нм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | гайкокрут |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Ударный режим | Да |