


5 606 ₴
Штроборіз GTM WC125/1400E - компактний інструмент індустріального класу, призначений для створення канавок у стінах, підлогах і стелях глибиною до 29?30 мм. Ідеальний для прокладання електропроводки та кабелів у житлових і технічних приміщеннях. Працює з дисками 125 мм, має зручну прогумовану ручку, ефективний пиловідвід і ергономічний корпус.
Переваги штроборіза GTM WC125/1400e:
> Корпус редуктора виготовлений з міцного і легкого алюмінієвого сплаву;
> Зручна бічна ручка для комфортного використання;
> Захист від перевантаження;
> Споживана потужність становить 1400 Вт;
> Електронний стабілізатор Constant Electronic забезпечує стабільну частоту обертів навіть при сильному навантаженні;
> Під час роботи інструменту шпиндель обертається зі швидкістю 9500 об/хв;
> Швидка і проста заміна кіл тільки за допомогою одного ключа;
> Можна підключити пилосос для відведення пилу з робочої зони;
> Штроборіз дозволяє створити борозни розміром 30х29 мм.
Комплектація:
> Штроборіз
> 2 алмазних диска 125 мм
> Ключ
> Насадка для підключення пилососа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 кг |
| Глибина паза | 30 мм |
| Количество оборотов | 9500 об/хв |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Макс. діаметр кола | 125 мм |
| Мощность | 1.4 кВт |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Підтримка обертів | Да |
| Регулировка ширины | Немає |
| Регулювання глибини | Да |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Ширина паза | 3 - 29 мм |