



8 350 ₴
GTM DSI18/80BL - безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 80 Н*м, а також є режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги GTM DSI18/80BL:
> Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
> Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
> 80 Н*м - максимальний крутний момент
> 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
> 450/1800 об/хв - максимальні обороти
> 20 режимів налаштування крутного моменту
> 9*90 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
> Режим свердління
> Режим свердління з ударом
> 5200/18200 уд/хв - частота ударів
> 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
> 13 мм - максимальний діаметр свердління в металі
> 10 мм - максимальний діаметр свердління в цеглині та м'якому бетоні.
> Реверс
> LED-підсвічування
Комплектація:
> Шурупокрут GTM DSI18/80BL
> Гак для носіння на поясі
> Акумулятор 18 В 4 А*год - 2 шт
> Зарядний пристрій 18 В 4 А
> Додаткова рукоятка
> Інструкція з експлуатації
> Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Індикація зарядки | є |
| Вес | 1.6 кг |
| Габарити | 212x74x222 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління у дереві | 35 мм |
| Діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество оборотов | 450 об/хв,1800 об/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество ударов | 5200/18200 уд/хв |
| Комплектация | Зарядний пристрій,Кейс,ручка,2 акумулятори 4 А*год |
| Кількість режимів | 20+2 |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність реверсу | Да |
| Обертаючий момент | 80 Нм |
| Питание | від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Режим работы | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигателя | Бесщеточный |