


2 821 ₴
GTM CS190/1600 - електроінструмент для поздовжніх, поперечних розпилів, розпилів під скосом деревини та інших матеріалів, без стаціонарного закріплення. Пила може працювати з пиляльним диском діаметром до 190 мм і забезпечує максимальну глибину пропилу 66 мм. Призначається для побутового використання в домашньому господарстві при ремонті, будівництві тощо.
Переваги дискової пилки GTM CS190/1600:
> Потужний двигун на 1600 Вт забезпечує високу ефективність виконання робіт
> Можна працювати як однією, так і двома руками
> Дозволяє використовувати пильні диски діаметром від 175 мм до 190 мм
> Регулювання кута різу до 50 град.
> Може підключатися до універсального будівельного пилососа
Комплектація:
> Дискова пила ручна GTM CS190/1600
> Диск пиляльний
> Напрямна лінійка
> Ключ шестигранний
> Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина пропила під кутом 45 | 49 мм |
| Количество оборотов | 5000 об/хв |
| Комплектация | диск,Картонна упаковка,ключ,направляюча |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. глибина пропила | 66 мм |
| Макс. діаметр диска | 190 мм |
| Макс. кут нахилу | 50 |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Уровень шума | 97.6 дБ |