


2 254 ₴
Електролобзик GTM JS100/710E оснащений потужним двигуном на 710 Вт, що забезпечує впевнене різання дерева (до 100 мм), кольорових (до 20 мм) і чорних металів (до 10 мм). Інструмент має регулювання частоти ходу полотна та підтримує оберти під навантаженням, що гарантує точність і високу продуктивність при роботі з різними матеріалами.
Основні переваги GTM JS100/710E:
> 3 роки - розширена гарантія
> Система регулювання і підтримки оборотів
> Безключова заміна пильного полотна
> Маятниковий хід полотна - для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація:
> Електролобзик GTM JS100/710E
> Напрямна лінійка
> Інструкція
> Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | немає |
| Вес | 2.7 кг |
| Габарити | 290x80x214 мм |
| Глибина пропила у дереві | 100 мм |
| Глибина пропила у кольоровому металі | 20 мм |
| Глибина пропила у сталі | 10 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3000 ход/хв |
| Особенности | антивібраційна система |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Хід полотна | 28 мм |