


3 499 ₴
GTM AG230/2800D — потужна кутова шліфувальна машина професійного призначення. Оснащена електродвигуном на 2800 Вт із захистом від пилу, що працює від стандартної мережі 220 В. Інструмент має редуктор зі сталевими загартованими шестернями в магнієвому корпусі та оснащений системою плавного запуску.
Основні переваги GTM AG230/2800D:
> Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
> Система плавного запуску
> Високопродуктивний двигун із броньованими мідними обмотками ротора і статора
> Посилений редуктор, що має збільшений ресурс роботи
> Захист двигуна і вимикача від пилу
> Поворотна основна ручка
Комплектація:
> Кутова шліфувальна машина GTM AG230/2800D
> Захисний кожух
> Додаткова рукоятка
> Ключ
> Інструкція
> Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключова заміна диску | немає |
| Вес | 6.2 кг |
| Количество оборотов | 6500 об/хв |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Особенности | захист від пилу, плавний пуск |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Уровень шума | 90 дБ |