


2 199 ₴
GTM AG125/1400VS — професійна кутова шліфувальна машина (болгарка) компактного розміру з підвищеною потужністю, призначена для виконання широкого спектру завдань: різання, шліфування та зачистки металу, бетону та інших твердих матеріалів.
Модель оснащена потужним 1400-ватним електродвигуном з покращеним пилозахистом, що забезпечує надійну роботу навіть в умовах активного пиловиділення. Джерелом живлення є побутова мережа 220 В.
Основні переваги GTM AG125/1400VS:
> Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
> 6-позиційне регулювання обертів
> Система підтримання обертів при збільшенні навантаження
> Система плавного запуску
> Високопродуктивний двигун із броньованими мідними обмотками ротора і статора
> Посилений редуктор, що має збільшений ресурс роботи
> Захист двигуна і вимикача від пилу
> Кулькові підшипники захищені від пилу лабіринтовим ущільненням
> Захист від повторного ввімкнення
Комплектація:
> Кутова шліфувальна машина GTM AG125/1400VS
> Захисний кожух
> Додаткова рукоятка
> Ключ
> Інструкція
> Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключова заміна диску | немає |
| Вес | 2.5 кг |
| Количество оборотов | 9000 об/хв |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особенности | захист від пилу, плавний пуск, регулювання обертів |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Уровень шума | 90 дБ |