



10 680 ₴
GTM DH20/1500VS - відбійний молоток професійного класу, призначений для руйнування бетону, асфальтного покриття, цегляних та кам'яних стін та прокладання каналів чи пазів у них. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт, що дозволяє отримати силу удару 20 Дж. Завдяки наявній антивібраційній системі, віддача при роботі значно зменшується і дає змогу працювати довше без втоми.
Основні переваги GTM DH20/1500VS:
> Інструмент професійного класу
> Максимальна сила удару 20 Дж
> Патрон SDD-Max
> Вбудована система регулювання ударів від 900 до 2000 уд/хв
> Антивібраційна система
Комплектація:
> Електромолоток DH20/1500VS - 1 шт.
> Рукоятка допоміжна - 1 шт.
> Зубило SDS-Max - 1 шт.
> Ключ спеціальний - 1 шт.
> Мастило спеціальне - 1 шт.
> Інструкція - 1 екз.
> Кейс пластиковий - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.0 кг |
| Діаметр патрона | 18 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Количество ударов | 2000 уд/хв |
| Комплектация | набір аксесуарів,пластиковий кофр |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Мощность | 1500 Вт |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Энеpгия удаpа | 20 Дж |