
14 102 ₴
Відрізна машина GTM CM3000/220CI - електричний пристрій для різання абразивним кругом металевих труб, прутків, куточків. Ця модель живиться від електричної мережі 220В і під час використання споживає 3 кВт.
Переваги відрізної машини GTM CM3000/220CI:
> Оброблювана заготовка надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат
> Клиноремінна передача довговічна, проста в обслуговуванні, виконує роль запобіжної муфти
> Оснащена асинхронним двигуном із мідною обмоткою
> Ремінний привід захищений металевим щитком
> Металевий кожух на ріжучому диску захищає користувача під час роботи
> Сталева станина підвищеної якості дає змогу працювати з важкими заготовками
> Ріжучий диск опускається і піднімається за допомогою довгої рукоятки, що забезпечує безпечну роботу.
Комплектація:
> Рукоятка
> Кнопка вимикача
> Кожух захисний
> Кришка приводу ремінного
> Колесо транспортувальне
> Пластина опорна
> Колесо подачі лещат
> Абразивний круг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество оборотов | 2880 об/хв |
| Комплектация | Дерев'яна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Макс. кут повороту лещат | 45 |
| Материал стола | Сталь |
| Мощность | 3.0 кВт |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Стан товару | Новий |
| Товщина різання арматури | 50 мм |
| Товщина різання профілю | 100 мм |
| Товщина різання труб | 135 мм |