

43 783 ₴
GTM SFH1016E - якісне і надійне обладнання для вертикального переміщення вантажів та при проведенні навантажувально-розвантажувальних роботах. Модель GTM SFH1016E застосовують в роботі на складах, в супермаркетах, на оптових базах та підприємствах. Гідравлічний штабелер GTM SFH1016E має надійну гідравлічну систему і якісне складання усіх внутрішніх вузлів, управління технікою легке і зрозуміле, спосіб пересування ручний, так як штабелер не оснащено електричним приводом. Завдяки високій якості матеріалів, з яких виготовлено обладнання, воно зберігає свою цілісність, функціональність і первинний зовнішний вигляд протягом тривалого часу.
Переваги моделі:
> Складське обладнання промислового класу розраховане на щоденне інтенсивне використання.
> Висока якість матеріалів корпусу забезпечує надійність, довговічність та стійкість до зношування.
> Надійна гідравлічна система - стабільна робота під навантаженням і довгий термін служби.
> Просте керування навантаженням і пересуванням
> Регульовані підйомні вила підходять для палет різної ширини, що підвищує універсальність.
> Поліуретанові колеса з нейлоновим покриттям не залишають слідів на підлозі та забезпечують плавне пересування.
Комплектація:
> Штабелер гідравлічний GTM SFH1016E.
> Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 220 кг |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 1450х1980х950 мм |
| Грузоподъемность | 1000 кг |
| Длина вил | 1.15 м |
| Зовнішнє розширення вил | 330-740 мм |
| Колесная база | 1140 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. робоча висота | 1.6 м |
| Материал | Сталь |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Радиус разворота | 1400 мм |
| Розмір задніх коліс | 180х50 мм |
| Розмір роликів вил | 74х70 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Стан товару | Новий |
| Тип штабелера | Гідравлічний |