



23 928 ₴
GTM KCJ2070-100L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 220 В. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCJ2070-100L:
Надійний 1-фазний двигун із мідною обмоткою потужністю 2.2 кВт
Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
Два поршні зі збільшеним до 70 мм діаметром для більшої продуктивності
320 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
Сталевий ресивер на 100 л
10 бар - робочий тиск
Надійна автоматика
Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
Манометр
Вхідні повітряні фільтри
Клапан аварійного скидання тиску
Захист двигуна за стандартом IP54
Захисна сталева решітка для ременя
Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м
Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Компресор GTM KCJ2070-100L
Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 75 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество цилиндров | 2 |
| Номинальное давление | 10 Бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ступеней | 1 |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Конструкция | Масляный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мощность | 2.2 кВт |
| Объем ресивера | 100 |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Привод | ремінний |
| Производительность | 320 л/хв |
| Розміри | 112х42х85 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип компресора | Поршневий |