


23 212 ₴
GTM KCH2070A-50L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCH2070A-50L:
Надійний двигун із мідною обмоткою потужністю 2,2 кВт
Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
Два поршні зі збільшеним до 70 мм діаметром для більшої продуктивності
300 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
Сталевий ресивер на 50 л
10 бар - робочий тиск
Надійна автоматика
Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
Точний манометр на кожному виході
Регулятор робочого тиску
Клапан аварійного скидання тиску
Захист двигуна за стандартом IP54
Захисна сталева решітка для ременя
Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м
Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Компресор GTM KCH2070A-50L
Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 56 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество цилиндров | 2 |
| Номинальное давление | 10 Бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ступеней | 1 |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Конструкция | Масляный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мощность | 2.2 кВт |
| Объем ресивера | 50 |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Привод | ремінний |
| Производительность | 300 л/хв |
| Розміри | 92х47х72 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип компресора | Поршневий |