


8 399 ₴
GTM KABM2050 - надійний і продуктивний компресор побутового класу з робочим тиском 8 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості базових завдань: продування поверхонь, підкачування коліс, під'єднання аерографів, фарборозпилювачів і малого пневмоінструменту.
Основні переваги компресора GTM KABM2050:
Надійний двигун з мідною обмоткою потужністю 1.8 кВт
Збільшений до 47 мм діаметр поршня для більшої продуктивності
170 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
8 бар - робочий тиск
Якісний сталевий ресивер на 50 л
Надійна автоматика
Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
Точний манометр на кожному виході
Захист двигуна за стандартом IP54
Кабель живлення довжиною 1.5 м
Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Компресор GTM KABM2050
Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Количество цилиндров | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Количество ступеней | 1 |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Конструкция | Масляный |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Номинальное давление | 8 бар |
| Объем ресивера | 50 |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Привод | прямий |
| Производительность | 170 л/хв |
| Розміри | 74х32х71 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип компресора | Поршневий |