

420 ₴
Диск алмазний GTM C120 120*1.8*20 для настільних плиткорізів GTM з охолодженнямЗастосування: керамічна настінна плитка, керамограніт, мармур (м'які та середні породи).Переваги: якісне різання, високий ресурс. Мінімальні питомі витрати на обробку.В основному використовують для різання керамограніту, плитки для підлоги, настінної плитки, а також рельєфної глазурі, рідше використовується для граніту та мармуру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 120.0 мм |
| Макс. обороти | 14000 об/хв |
| Матеріал, що обробляється | Граніт,Кераміка,Мармур |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Режим работы | Мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 1.8 мм |