


18 699 ₴
GTM TSW230N-920 - професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю або будівельних блоків довжиною до 920 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном і газобетоном. Завдяки водяному охолодженню ріжучої кромки диска, забезпечується якісний і рівний різ, що особливо важливо під час обробки керамічної та керамогранітної плитки.
Переваги плиткорізу GTM TSW230N-920
Обладнання професійного класу
Асинхронний двигун потужністю 1200 Вт із захистом від перегріву
Під час роботи використовуються алмазні диски розміром 230х25,4 мм
Широкий спектр робочих матеріалів залежно від типу встановленого диска
Водяне охолодження ріжучої кромки диска
Максимальна довжина різу плитки 920 мм
Регулювання кута нахилу диска до 45 град. дає змогу різати плитку для стиків
Максимальна товщина різу плитки 45 мм (під кутом 90 град. )
Кутовий упор дає змогу робити косі пропили по діагоналі
Можливість встановлення додаткових робочих панелей для різу великогабаритної плитки
Складні ніжки з вбудованими колесами для швидкого транспортування
Комплектація:
Плиткоріз -1 шт
Напрямна рейка-1шт
Механічна направляюча ручка-1шт
Захисний кожух алмазного диска-1шт
Алмазний диск-1шт
Паралельна напрямляюча-1шт
Опорні ніжки-2шт
Колеса-2шт
Допоміжна робоча поверхня-1шт
Резервуар для води — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 45 мм |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Комплектація | алмазний диск,Картонна упаковка,колеса - 2 шт,комплект аксесуарів |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Потужність двигуна | 1.2 кВт |
| Охолодження | Є |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Потужність двигуна (к.с) | 1.5 к.с |
| Робоча довжина | 920 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Плиткоріз |
| Тип двигуна | Асинхронний |