






3 099 ₴
2 699 ₴
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГАЙКОВЕРТ ALEW2
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПЕРЕВАГИ:
Ударний гайковерт ALEW2 обладнаний потужним двигуном із максимальною потужністю 2300 Вт і максимальною частотою обертання 2200 об/хв, а також силою удару 800 Нм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |